Гурткова робота в дошкільному закладі є популярною формою організації життєдіяльності і становить невід’ємну частину освітнього процесу. Вона розглядається як ефективний шлях формування життєво компетентної, творчо спрямованої особистості у контексті своєчасного виявлення інтересів, здібностей і нахилів дітей, розвитку креативності – однієї із базових якостей.

Кожен малюк прагне до творчості і руху. Вона приносить дітям радість, впевненість у собі, допомагає пізнавати себе і світ навколо. Наш дитячий садок винагороджує це прагнення цікавими заняттями, які допомагають кожній дитині виявити і розкрити свої здібності, дізнатися багато нового, а також швидше розвиватися і рости здоровими. Заняття в гуртках дозволяють дитині розкритися, а батькам побачити весь спектр її справжніх можливостей і сферу майбутніх інтересів! Для організації гурткової роботи створені всі необхідні умови, предметно-розвиваюче середовище, розроблені програми і навчально-тематичні плани. Керівниками гуртків є педагоги установи. Робота по додатковому утворенню раціонально поєднується з виконанням програмних завдань. Сітка занять, складена з урахуванням вікових та психологічних особливостей дошкільнят виключає можливість перевантаження. Заняття проводяться у другій половині дня, враховуючи інтереси дітей та їх батьків, у всіх вікових групах (крім молодшої).Гурткова робота орієнтована на різнобічний розвиток дошкільників з урахуваннямїх вікових та індивідуальних особливостей.

В нашому садочку функціонують такі гуртки за такими програмами:

1 Парціальна програма національно-патріотичного виховання дітей дошкільного віку «Україна – моя Батьківщина», авт. О.М. Каплуновська, І.І. Кичата, Ю.М. Палець та ін. Схвалено для використання в дошкільних навчальних закладах Комісією з дошкільної педагогіки та психології Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України (лист ІМЗО від 25.03.2016 р. № 2.1/12-Г-85) Середня група «Зернятко» Вихователь Павлова Т.І.
2 Програма з формування основ безпечної поведінки дітей дошкільного віку під час дорожнього руху «Дитина у світі дорожнього руху», авт. О.А. Тимовський, І.А. Репік. Схвалено для використання в дошкільних навчальних закладах Комісією з дошкільної педагогіки та психології Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України (лист ІІТЗО від 25.12.2014 р. № 14.1/12-Г-1856) Середня група «Веселка» Вихователь Ліновицька В.Й.
3 Програма з основ здоров’я та безпеки життєдіяльності дітей дошкільного віку «Про себе треба знати, про себе треба дбати», авт. Лохвицька Л.В. Схвалено для використання в дошкільних навчальних закладах Комісією з дошкільної педагогіки та психології Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України (лист ІІТЗО від 08.11.2013 р. № 14.1/12-Г-632) Старша група «Барвінок» Вихователь Лиходєдова Р.А.
4 Програма художньо-естетичного розвитку дітей раннього та дошкільного віку «Радість творчості», авт. Р. М. Борщ, Д. В. Самойлик. Схвалено для використання в дошкільних навчальних закладах комісією з дошкільної педагогіки і психології Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України (лист ІІТЗО від 25. 05. 2012 р. № Г-106) Середня група «Чомусики» Вихователь Шпунт Н.А.
5 Програма виховання для дітей дошкільного віку «Скарбниця моралі», авт. Лохвицька Л.В. Схвалено для використання в дошкільних навчальних закладах комісією з дошкільної педагогіки та психології Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України (лист ІІТЗО від 25.07.2014 № 14.1/12-Г-1359) Старша група «Пізнайко» Вихователь Бутова Р.Л.
Кiлькiсть переглядiв: 886