Вшанування пам'яті Великого Кобзаря

2015-03-18

/Files/images/DSC_5132.jpg /Files/images/DSC_5240.jpg/Files/images/DSC_5235.jpg

Тарас Шевченко – видатний український поет та художник.

І саме в березні, ми відзначаємо 201-річницю з дня його народження.

Готуючись до заходу дошкільний заклад «Теремок» проводив конкурс дитячих малюнків за творами Т.Г. Шевченка. Група «Веселка», вихователь Ліновицька В.Й., підготували свято, на якому читали вірші талановитого поета, інсценували уривки з поем Т.Г.Шевченка.

Підсумком заходу, присвяченому Т.Г.Шевченка, було відвідування музею, який знаходиться в смт. Баришівка, дітьми трьох старших груп «Веселка», «Чомусики» та «Барвінок». Приїзд організували завідувачка ДНЗ та вихователь Ліновицька В.Й. Діти були в музеї Шевченка вперше.

Музей в свою чергу дітям цікаву зустріч. Діти змогли роздивитися експонати подаровані музею.

Екскурсовод Лобунець Дар’я Павлівна акцентувала увагу на біографію Тараса Шевченка, пов’язану саме з дитячими роками та його перебування в нашому краї, про це свідчать згадка в його творі «Розрита могила».

В ході екскурсії діти побачили багато портретів, фотографій, вишивку. Прочитали уривки з Кобзаря, тай самі підготували вірші Шевченка.

Мали змогу відвідати пам’ятник Шевченка, який знаходиться поряд з музеєм.

Слід зауважити, що така проста на перший погляд екскурсія дала можливість вихованцям не просто побачити все те, про що вони неодноразово чули, а й поринути у світ неймовірної енергетики та атмосфери музею, оповитої світлої пам’яті Великого Кобзаря.

Діти та вихователі ДНЗ «Теремок» висловлюють вдячність за допомогу директору ТОВ «Троїцька Артіль» Демиденко Н.О.

/Files/images/DSC_5132.jpg/Files/images/DSC_5089.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 67