День пам’яті та примирення

2015-05-08

/Files/photogallery/DSC_0310.JPG

Любов до Вітчизни - найвеличніше людське почуття . Але воно не приходить саме собою – його треба плекати змалку і робити це з гарячим серцем. Починати з наймолодшого віку і з найпростішого , постійно дбати про те, щоб зерна , які засіваються в дитячих душах потрапляли в добрий грунт і давали щедрі сходи, щоб паростки народженого почуття міцніли і розвивались.

Педагогічний колектив ДНЗ «Теремок» широко використовує комплекс засобів педагогічного впливу – наочність, твори дитячої літератури, морально-етичні бесіди, завдання, проблемні ситуації морального вибору, творчі розповіді, ігри, тренінги та ін. в різних видах діяльності; адже цілісна особистість формується завдяки багатогранній навчально-виховній роботі, і насамперед такому напрямі діяльності батьків та навчально-виховних закладів, починаючи з дошкільних, як формування інтересу і пізнання історії України.

8 травня 2015 року в дошкільному закладі відбулася музично – літературна розвага, присвячена Дню пам'яті і примирення з нагоди перемоги над нацизмом у Європі та завершення Другої світової війни.

Знову травень, знову свято,

Сивий голубе, солдате,

Пригадаються тобі фронтові дороги.

Знову травень, знову свято,

Сивий голубе, солдате,

Свято слави, свято честі, свято Перемоги!

Діти виконували стилізовані таночки: «Моряки», «Танок з хустками», «Танок із свічками», декламували вірші. Дошкільнятам була представлена відео-презентація «Дітям про війну», де зображувалися події воєнних часів. Також малята урочисто виконали гімн України, тримаючи руку на серці.

Пам'ять всіх учасників бойових дій діти вшанували хвилиною мовчання. Про страшну війну 1941-1945 років треба знати і пам’ятати, щоб жахливі події ніколи не повторились.

/Files/photogallery/DSC_0296.JPG/Files/photogallery/DSC_0299.JPG/Files/photogallery/DSC_0303.JPG/Files/photogallery/DSC_0311.JPG/Files/photogallery/DSC_0319.JPG/Files/photogallery/DSC_0297.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 157