День відкритих дверей до Дня Дошкілля

2015-09-25

Звіт про проведення заходів до Дня відкритих дверей в ДНЗ «Теремок».

25 вересня 2015 р. у Баришівському садочку «Теремку» відбувся День відкритих дверей до Дня дошкілля.

/Files/images/IMG_4113.JPG/Files/images/IMG_4161.JPG

Недарма кажуть, що дитинство – ранок життя, а ранок має бути щасливим. Від професіоналізму, педагогічної майстерності, терпіння, уваги, мудрості вихователів залежить доля кожного щасливого вихованця.

Вихованцям «Теремка» пощастило, бо саме тут працюють люди, які переймаються питаннями дошкільного віку та дошкільною освітою загалом і вкладають свою працю, зусилля, любов та творчість у кожного вихованця.

У цей вересневий погожий день, хто потрапив до садочка – опинився у світі яскравих кольорів, фантазії, творчості, любові до дитинства.

Окрасою свята став концерт, ведучою якого були вихователі – Ганжа В. М. тв. Савраненко А. О., в якому взяли участь всі групи садочку.

Першими з Днем дошкілля всіх вітали діти групи «Пізнайко» своїм таночком з іграшками. Вони відкрили захід і налаштували присутніх на хвилю позитивного настрою.

Продовжили концерт діти групи «Бджілка» з піснею про вихователів, а діти групи «Квіточка» з патріотичною піснею про Україну. Діти групи «Вишенька» для всіх присутніх продемонстрували свої артистичні здібності, театралізуючи українську народну казку «Ріпка». Група «Зернятко» порадувала усіх своїм музичним номером «Оркестр», а група «Ромашка» захопила присутніх рухами аеробіки з м’ячем.

В ногу з часом крокує і група «Сонечко», демонструючи глядачам «Показ мод» від дітлахів.

Також, усі присутні мали змогу ознайомитися з еколого-оздоровчою роботою колективу, переглянувши відеоматеріали із занять. І фінальним штрихом святкового концерту став флешмоб «Перлина Україна» від вихованців ДНЗ. В жовто-блакитних кольорах майорів увесь музичний зал.

Голів батьківських комітетів за їх сумлінну працю та допомогу вітала подяками спеціаліст УОМС БРДА Деркач Н. М., а господиня ДНЗ Мерва В. Ф., яка склала особливу шану перед колегами та батьками, за їх вклад в розвиток закладу, вручала грамоти активістам батьківської громади.

Наостанок всі бажаючі були запрошені до організованого працівниками ДНЗ кафе «Гурман», де мали змогу переглянути виставку дидактичних матеріалів та творчих робіт вихованців, смакуючи придбаними солодощами та випічкою. Всі зібрані кошти колектив садочку передає нашим солдатам в АТО на допомогу.

Свято було наповнене та незабутнє, насичене яскравими позитивними емоціями як у дорослих так і у дітей.

Вихователь- методист Бодак Т.П.

Вихователь Савраненко А.О./Files/images/IMG_4066.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 144