Свято Осені

2015-11-04

/Files/images/DSC_0045.JPG

Свято осені в ДНЗ «Теремок» .

Нині осінь нас чарує,
Неповторна, чарівна,
Різні барви нам дарує
І дивує нас вона.
Виглядає так казково
Восени і парк, і гай,
Розмаїттям кольоровим
Прикрашає осінь край!

/Files/images/DSC_0090.JPG 4 листопада 2015 року яскраве, як барвиста осінь відбулося свято в дошкільному навчальному закладі "Теремок» Діти із групи "Бджілка"/Files/images/DSC_0045.JPG(вихователь Лишко Ю.І., помічник вихователя Крамаренко Т.В.) приготували розважальну програму: веселі звірятка (білочка, зайчик,сороки , їжачок) дарували Осені пісні, вірші,спритні ігри, які стали розвагою як для учасників так і для глядачів, а запальні танці як хоровод та полька звірят потішили нашу Осінь,роль якої виконала Підпузько Сюзанна. А на завершення свята вона усіх почастувала своїми дарами - яблучками та грушами, а також смачним короваєм.

Осінь дарує нам різні фарби, безліч овочів і фруктів, а також досить мінливий настрій, який найбільш проявляється в дитячому віці. Саме тому так важливо, щоб вихователі в дитячому садку створили емоційно - позитивний настрій, естетичний розвиток, познайомили дошкільнят з рідною природою, навчили змальовувати всі фарби осінньої краси. З такою метою був проведений даний захід, адже завдяки йому було створено веселий настрій та яскраві емоції для дітей та батьків.

Також в ДНЗ відбулась виставка робіт дітей та батьків «Фруктово-овочеві фантазії», де були представлені різноманітні композиції з овочів, фруктів та покидькового матеріалу. Природа – найталановитіший майстер та художник. Вона сама створює дивовижні форми, схожі на людей, тварин, предмети навколишнього світу. Варто їх тільки навчитися помічати, а крапля фантазії і злагоджені дії дорослих творять справжні дива.
Колектив дошкільного навчального закладу висловлює щиру подяку батькам вихованців за активну участь у виставці та сподівається, що роботи, створені Вами не лише сподобалися Вам, а й надихнули до власної творчості.

Вихователь – методист: Бодак Т.П.

Кiлькiсть переглядiв: 158