Eкскурсія дошкільнят до Баришівського НВК

2015-11-13

Забезпечення доступності між дошкільним вихованням і шкільним навчанням дітей є одним з найважливіших завдань як педагогів, так і батьків. Школа не повинна вносити різкого перелому в життя дитини.

« І нехай, ставши учнем, дитина продовжує робити сьогодні те, що робила вчора. Нехай нове з’являється в її житті поступово і не збентежує лавиною переживань» - сказав великий педагог Василь Сухомлинський.

Працюючи над втіленням цієї педагогічної істини, між нашим навчальним закладом та Баришівським НВК налагоджено партнерство та співробітництво. З року в рік складається план спільної роботи,який передбачає заходи за участю дошкільнят і школярів, організаційну та методичну роботу з вихователями садка та вчителями школи, адміністраціями закладів.

Ось і цього року, осіннього дня, 13 листопада, відбулася довгоочікувана екскурсія наших старших вихованців ДНЗ «Теремок» до школи-гімназії №1. Вихователі Забіяка Л. В. і Савраненко А. О. разом із завідувачкою Мервою В. Ф. та методистом Бодак Т. П. привели дітей на знайомство з будівлею школи та розміщенням локацій в ній.

Відстань від садочка до школи допомогло подолати ТОВ «Троїцька Артіль» (керівник Демиденко Н. О.), виділивши для дітей безкоштовний автобус.

І ось ми вже на порозі школи. Дітлахів із щирою посмішкою зустрічає директор школи Калмикова Н. П., яка занурила дошкільнят в атмосферу навчального закладу. Діти побачили яка школа, порівняно з дитсадком, велика, як багато приміщень і як багато дітей тут навчається. Мали змогу побувати у своїй майбутній класній кімнаті, посидіти за партами, відчути себе школярами. У дітей поширювався інтерес до шкільного життя і вони з захопленням розглядали все навколо. Малята побували у їдальні,кімнаті відпочинку,спортзалі, кабінеті трудового навчання; мандрували великими естетично оформленими коридорами, розглядаючи навіть найменші деталі.

А найбільше дошколятам запам’яталося шкільне свято «Веселий ярмарок», яке вони мали змогу відкрити флешмобом «Ми – українці!». І як годиться з ярмарку пішли з гостинцями – смачними пиріжками від школярів.

Проте на подвір’ї уже чекав автобус, який хутко доставив малечу з приємними враженнями і піднесеним настроєм до садочку. Проведена екскурсія викликала у дітей ще більше бажання іти до школи.

Вихователі : Забіяка Л.В. /Files/images/DSC_0007.JPG/Files/images/DSC_0020.JPGСавраненко А.О.

Кiлькiсть переглядiв: 143