19 грудня День Святого Миколая.

2015-12-18

/Files/images/DSC_0079.JPGЦе найбажаніший день у році для дітлахів. Напередодні свята діти пишуть до нього листи зі своїми побажаннями і вкидають їх в поштову скриньку, або кладуть на вікно. У день перед святом згадують усі добрі і злі вчинки, зважують чого більше. Чи буде подарунок або різка? Бо чемні діти обов’язково знайдуть під подушкою подарунок, а неслухняні - різочку. Ця різочка є своєрідним попередженням дитині, що час задумуватися над своєю поведінкою і виправитися.В сучасні часи з’явилася добра традиція - день Святого Миколая приходить у дошкільні заклади. Так, 18 грудня свято завітало і до нашого дошкільного закладу «Теремок». Дошкільнята групи «Вишенька» (вихователь Полякова Н.М. та помічник вихователя Караюз А.І. ) підготували цікаву програму для дітей. Вони розповідали про свої добрі вчинки, прославляли Миколая, співали веселі пісні, розповідали вірші та виконували святкові таночки.

Наприкінці свята всі малята та дорослі отримали солодкі подарунки від директора ТОВ «Автоцентр» Ражева Олександра Юрійовича.

Веселий настрій, усмішки ще довго не залишали гостей. І так хочеться щоб ця святкова мить надовго залишилася в дитячих спогадах , а в душі жила віра в чудо і добро./Files/images/DSC_0087.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 163