Тиждень безпеки в ДНЗ «Теремок»

2016-04-29

/Files/images/DSCN1653.JPG

З 25 по 29 квітня 2016 року в ДНЗ «Теремок» проходив Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності з метою профілактичної роботи з дітьми та їх батьками щодо попередження травматизму, поважного ставлення до безпеки людини; формування у підростаючого покоління світоглядних та етичних основ здорового способу життя гармонізованих з природними , технічними та соціальними чинниками, усвідомлення необхідності вироблення правил поведінки у надзвичайних ситуаціях, що виникають при порушенні життєвого процесу у побуті, під час трудової діяльності чи у соціальному середовищі.

Під час Тижня безпеки праці в ДНЗ проведено:

-тематичні заняття , ігри та бесіди «Як правильно вчинити», «Хто нас рятує від вогню», «Служби порятунку» , «Склади картинку», «Збери пожежну машину з пазлів» в усіх вікових групах;

-комбіновану естафету «Пожежники на навчаннях»;

-фізкультурну розвагу для дітей середніх груп “Моє здоров'я та його безпека”;

-конкурс для дітей на кращий малюнок з безпеки життєдіяльності;

гру-драматизацію для дітей молодшого дошкільного віку “Котик і Півник”./Files/images/DSC_0771.JPG

29 квітня о 10 год.00 хв. проведено практичний тренінг з евакуації дітей і працівників навчального закладу на випадок надзвичайної ситуації. Після сигналу «Увага,всім!» всі працівники і діти ДНЗ «Теремок» зібрались на пункту збору, де їх чекали представники Баришівської Державної Служби надзвичайних ситуацій./Files/images/DSC_0760.JPG

Діти дитячого садочка ознайомилися з тонкощами професії пожежника, побачили дуже багато цікавого, а саме: пожежний автомобіль та захисне спорядження пожежних-рятувальників, бойовий одяг, пожежно-технічне обладнання для гасіння пожеж та рятування людей. У важку хвилину, коли все навколо горить і валиться, вони максимально швидко приходять на допомогу й рятують життя, природу, будинки, речі. І, звичайно, після спілкування з рятувальниками, не тільки хлопчики, але й дівчатка захотіли стати пожежниками.

На пам’ять про цікаву та пізнавальну інформацію діти сфотографувалися з пожежниками, а також подарували їм вітальні листівки. А тому побажаємо пожежникам спокою і витримки в їх вибухонебезпечній роботі.

Вихователь – методист Бодак Т.П.

Кiлькiсть переглядiв: 106