«Щедрий вечір, добрий вечір…»

2017-01-11

Щедрий вечір, добрий вечір…

Кожна нація, кожен народ має свої звичаї, що вироблялися протягом століть і освячені віками. Звичаї народу – це ті прикмети, за якими розпізнається народ не тільки в сучасному, а і в його історичному минулому.

В усіх народів світу існує повір’я, що той хто забув своїх батьків карається богом і людьми. Тому прадавні звичаї і традиції свого народу не забувають педагоги ДНЗ «Теремок».

/Files/images/nov_zobrajennya/1484335310804.jpg

З метою поглиблення знань дітей про звичаї та обряди зимових християнських свят Різдва Христова та Коляди; ознайомлення з українським національним одягом, народними стародавніми колядками та щедрівками, народним гумором, вихователі старших груп Полякова Н.М. та Лишко Ю.І. підготували святкове дійство «Щедрий вечір, добрий вечір…».

Тиждень по коляді, 11 січня 2017 року, за участю вихованців груп «Вишенька» та «Квіточка», у відповідних костюмах, було проведено веселе театралізоване дійство, для дітей та працівників дитячого садка.

12 січня 2017 року із Різдвяною зіркою, віншуваннями, колядками та щедрівками учасники святкового дійства відвідали Баришівську районну державну адміністрацію, Баришівську селищну раду, управління освіти, молоді та спорту Баришівської районної державної адміністрації та інші організації, де були радо та щедро прийняті керівниками цих установ та їх працівниками.

/Files/images/IMG_20170112_094711.jpg

/Files/images/IMG_20170112_105751.jpg

Учасники театралізованого дійства бажали всім здоров’я, врожаю, злагоди і миру в родинах, виконуючи старовинні обрядові пісні, які близькі нам і сьогодні, адже всі прагнемо миру і взаєморозуміння, а відтак – щастя в житті.

Кiлькiсть переглядiв: 79