День знань (1 вересня) в ДНЗ «Теремок»

2017-09-01

Ранок 1 вересня в ДНЗ «Теремок», як і в кожному дошкільному закладі, видався напруженим: зустріч після літніх канікул, сльози від розлуки з мамами, визначення місць за столиками – все це турботи першого дня. Але святковий настрій панував як у дорослих так і в дітей, його посилювали вишиваночки на вихованцях та їх наставниках, море квітів, урочиста музика та прикрашена територія ДНЗ. Після сніданку всі вихованці відвідали музичну залу, де на них чекав святковий ранок.

Ведучі свята (Хромих В.П., вихователь гр. «Сонечко» та Коломієць О.О., вихователь гр. «Ромашка») оголосили про початок свята, розповіли про його важливість у житті закладу, підкреслили, що попереду новий навчальний рік, повний цікавих занять та веселих ігор.

Всі присутні дружно встали, коли звучав Гімн України, після чого ведучі надали слово завідувачу садочку В. Ф. Мерві. Віра Федорівна привітала всіх з початком навчального року, побажала успіхів та натхнення, і презентувала присутнім грамоту від УОМС БРДА за підготовку до 2017-2018 н.р. та повідомила про премію для ДНЗ «Теремок» в розмірі 2 000 грн.

На свято до наших малят завітала Мальвіна і запропонувала виконати завдання від її друзів: діти розповіли вірші про рідну Батьківщину і веселе літо, про садочок та вихователів, заспівали пісню «Добрий день, Україно!», водили хоровод «Сонечко нам усміхається», показали Мальвіні музичну фізкультхвилинку «Якщо ти щасливий, роби так…». За чудово виконані завдання Мальвіна подарувала малятам книгу і побажала нових знань та звершень в новому навчальному році.

Для всіх присутніх було презентовано слайд-шоу про наш садочок. На згадку про свято залишилися фотографії і чудовий настрій!

Кiлькiсть переглядiв: 117