День Знань

2018-09-03

/Files/images/novini_2/DSC_0188.JPG

У календарі українців чимало чудових свят, але сьогоднішнє – особливе. Адже День знань — це головне свято всіх маленьких і дорослих, бо всі ми родом з Дитинства … Цього дня в нашому садочку, окрім величезної родини заквітчаних у вишиванки малюків, батьків, колективу, на подвір’ї майоріли різнокольорові кульки, гірлянди, прапорці, букети осінніх квітів та лунала святкова весела музика.

Малюки групи «Чомусики» (вихователь Шпунт Н.А.) запросили всіх на урочистий святковий ранок до актової зали, де прощалися з літечком та раділи початку навчального року. На це дійство завітав гість – сумний Клоун, якого малята швидко розвеселили: вони виконували його завдання, відгадували загадки, танцювали, співали, розповідали вірші, брали участь в рухливих іграх та щиро веселилися під музику.

Та не тільки для дітей Клоун готував випробування: вихователям також потрібно було проявити свою креативність та винахідливість.

По закінченню святкового ранку Клоун подарував дітлахам книгу – найцінніше джерело знань і побажав вдалого навчального року!

Колектив ДНЗ «Теремок» також вітає всіх з початком нового начального року, бажає сили, наснаги, терпіння та натхнення!

Ходять хмари в небі синім,

Місяць Вересень прийшов,

Сповнивсь вереском пташиним

Тихий затишок дібров.

Позлітавшися у зграї,

Різне птаство молоде

В крилах сили набирає

І відльоту в вирій жде.

Бо пташки дзвінкоголосі

Знають — літа вже нема.

Хоч і тепло ще, та осінь

Вже підходить крадькома.

І набравшись сил за літо,

Галасливі, як пташки,

Знов ідуть в садочок діти,

Там де іграшки й книжки.

/Files/images/novini_2/DSC_0067.JPG/Files/images/novini_2/DSC_0101.JPG/Files/images/novini_2/DSC_0129.JPG/Files/images/novini_2/DSC_0146.jpg/Files/images/novini_2/DSC_0116.JPG/Files/images/novini_2/DSC_0160.JPG

/Files/images/novini_2/DSC_0168.JPG/Files/images/novini_2/DSC_0170_Moment.jpg/Files/images/novini_2/DSC_0170_Moment2.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 333