На добро, на здоров’я, на Новий рік!

2014-01-15

/Files/images/P1140100.JPGПрихід Нового року завжди пов'язаний із мріями про кращемайбутнє. Ці мрії та бажання здавна викристалізовувалися у чудові поетизованіобряди – колядування, щедрування й засівання. У народних календарнихобрядово-величальних піснях втілився одвічний потяг людей до статків, щастя,добра, краси, високої моралі. Без колядок, які співають на Різдво, і щедрівок,якими величають на Щедрий вечір, важко уявити увесь цикл українськихноворічно-різдвяних свят.

/Files/images/P1140102.JPG

Наступного дня, на старий Новий рік, щедрували у адмінбудівлі вихованці нашого садочка «Теремок». Дітлахи показали виставку, підчас якої виконали декілька колядок та щедрівок, водили Козу, співали здравицігосподарям. Візит дітей дуже порадував голову райдержадміністрації О.В.Бурого, якийбув приємно вражений їхніми талантами, фантазією, гарно поставленими голосами.

Очільники районуО.В.Бурий та С.В.Акулінін подякували щедрувальникам за цікаві виступи, щиріпобажання, шанування звичаїв рідного народу і вручили дітлахам солодкі подарунки./Files/images/P1140112.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 64