Христос Воскрес!!!

2014-04-25

25 квітня в ДНЗ «Теремок» відбувся захід для дітей «Світле свято Великодня». Довго, наполегливо та творчо працювали малята, готуючись до нього. Музичний керівник Костенко Л.П.разом з вихованцями середньої групи «Веселка» підготували великоднє дійство, яке було насичене художніми номерами та конкурсами. Натхненно дзвеніли дитячі голоси про Великдень, писанку. Діти познайомили із звичаями та обрядами свята, залюбки грали в традиційні великодні ігри. Великоднє свято мало піднесений настрій та чудову атмосферу.

В кожній віковій групі вихователі провели тематичне заняття «Гарна писанка у мене…». Діти вчили вірші, складали навипередки розрізані на декілька частин картонні шаблони писанок, прикрашали їх пластиліном, розписували намальовані на папері яйця. У кожного отрималась писанка – неповторна дитяча фантазія.
Виставку робіт, яка вже стала щорічною, разом з малятами готували вихователі. Розмальовували писанки, робили дряпанки, оздоблювали яєчка мозаїкою та аплікацією. Просто очі від розмаїття розбігаються! Окрасою виставки було велике пасхальне яйце, біля якого із задоволенням фотографувались як діти, так і дорослі. Метою всієї проведеної роботи стало розкриття змісту святкування Великодня, примноження традицій українського народу.

Кiлькiсть переглядiв: 81