Тиждень правових знань

2014-09-22

Тиждень правових знань у ДНЗ «Теремок» був проведений з 22.09 по 26.09.2014р.

До проведення Тижня правових знань на тему: «Виконуй свої обов'язки, поважай правопорядок і закон» у дошкільному закладі був створений оргкомітет, до складу якого ввійшли вихователь-методист, вихователі, пр. Членами оргкомітету були розроблені заходи, визначені відповідальні, складений план проведення Тижня.

До проведення проекту була спланована підготовча робота. Насамперед були підібрані нормативно-правові документи із захисту прав дитини, оформлені тематичні стенди та буклети у кожній віковій групі на підставі статей Конвенції ООН «Про права дитини», з якими мали змогу ознайомитися педагогічні працівники та батьки вихованців ДНЗ.

Був проведений первинний моніторинг ставлення до прав дитини у педагогічному колективі і діагностика батьків з метою виявлення знань Конвенції та їхнє ставлення до виконання прав дитини.

До самоосвіти працівників була включена «Конвенція ООН про права дитини», інші нормативно-правові акти.

Після опрацювання нормативно-правових документів були сплановані і проведені різноманітні форми роботи з педагогічними кадрами. Активно пройшов міні-брифінг для вихователів «Дітям про їхні права». Плідно працювали педагоги під час Круглого столу на тему: «Діти не майбутні особи; вони вже особи.Діти-істоти,в душах яких відкриваємо зародок всіх думок і відчуттів,які хвилюють нас,і підростанням цих зародків треба керувати з ніжністю».Розширили і поновили свої знання готуючись до проблемного семінару «Захист прав та гідності дитини дошкільного віку» (на основі конвенції ООН «Про права дитини»).

Вихователі груп, отримавши теоретичну підготовку з питань правового виховання, підготували і провели цикл занять згідно з тематикою.Педагоги створювали умови в різних видах діяльності для підтримки самостійності, гідності, елементарних прав кожного вихованця, провели конкурс «Родина очима дитини у дитячому малюнку».

/Files/images/20141031_122824.jpg/Files/images/20141031_122759.jpg/Files/images/20141031_122750.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 83