Ми дуже цінуємо і поважаємо традиції в нашому садочку.

1 вересня – День знань. Для дошкільнят – це свято зустрічі в новому навчальному році, спогади про літо, розваги, ігри, конкурси.

19-22 вересня - святкування Дня Баришівського району. Відбувається святковий концерт, ярмарки, виставки та розваги для жителів міста.

Остання неділя вересня – святкування Дня дошкільника. Проводимо День відкритих дверей, святковий концерт.

1 жовтня - Свято Покрови та День захисника України. Вихованці садочка знайомляться з історією козацтва в Україні, з традиціями та обрядами, яких дотримувались українці в цей день. Діти вітають майбутніх захисників Вітчизни, проводять

15-25 жовтня – святкові осінні ранки. В гості до наших малят приходить Осінь з дарунками. Діти вчать пісні і вірші, присвячені Осені. Відбуваються імпровізовані ярмарки, виставки,лялькові вистави, розваги тощо.

30 листопада – свято Андрія. Цього дня в садочку відбуваються Українські Вечорниці, діти знайомляться з обрядовими дійствами свята.

6 грудня – Свято Миколая. До діток приходить Святий Миколай. До слухняних діточок-з подарунками, а до неслухняних-з різочками. Малята вчать пісні та вірші. В яких прославляють Святого Миколая.

20-31 грудня – Новорічні ранки, Новий рік. Це найулюбленіше свято для малечі. На свято приходять герої улюблених мультфільмів, казок, Зима та хлопчик Новий рік з подарунками та іграми, а також яскраво вбрана ялинка..

25 грудня – Різдво. У закладі проходять обрядові дійства, розваги для дітей, колядки.

1-6 січня – свято Маланки і Василя. Діти розповідають щедрівки, посипалки, виконують обрядові дійства.

01 лютого – Стрітення. Проводимо народні ігри, змагання, конкурси.

8 Березня – Міжнародний жіночий день. В «Теремку» вітаємо матусь. Діти вчать вірші, пісні, готують подарунки своїм мамам, бабусям, сестричкам.

З 9 березня – Шевченківський тиждень. Тематичні заняття, виставки, екскурсії.

свято Великодня. Співаємо гаївки, веснянки. Розписуєм писанки.

Друга неділя травня – День Матері. Діти готують привітання матерям.

20-25 травня – Урочисті і хвилюючі святкові ранки, присвячені випуску дітей старших груп із дошкільного закладу. Вітаємо наших вихованців із здобуттям дошкільної освіти.

1 червня – День захисту дітей. Співаємо пісні про літо, про дитинство. Проводимо різноманітні конкурси, малюємо на асфальті.

В 2018 році 28 вересня - 100-річчя з дня народження Василя Сухомлинського, педагога, досвідом якого користуються наші вихователі по сьогоднішній день.

Кiлькiсть переглядiв: 647