• Ви знаходитесь тут:

  • Стартова
  • Правила прийому до ЗДО

Шановні батьки!

Діє електронна реєстрація до закладу дошкільної освіти!!!!! Будь-ласка не зволікайте – реєструйтеся https://reg.isuo.org/

Перед початком роботи ознайомтесь з інструкцією по електронній реєстрації для батьків.

З 01 жовтня 2022 року розпочато електронну реєстрацію дітей та прийом документів до закладів дошкільної освіти смт. Баришівка. Нова система дозволить батькам реєструвати дитину через Інтернет та забезпечить можливість відстежувати рух електронноїчерги.

Внесення до Реєстру відомостей про дітей здійснюється батьками або особами, які їх замінюють, чи реєстратором (за зверненням батьків або осіб, які їх замінюють), який заповнює заявку в присутності заявника за встановленою формою.
Адміністратор електронної реєстрації дітей для прийому в заклад дошкільної освіти (ясла-садок) «Теремок»комбінованого типу: Заблоцька Марина Вадимівна. Адреса: вул. Софіївська, 34/35 Контактний телефон: (04576) 5-47-86 Графік прийому : середа з 9.00 до 13.00
Відомості про дітей, зареєстрованих в закладах дошкільної освіти МІСТА у відповідних Журналах обліку до 15.08.2014 (до запровадження електронної реєстрації дітей в дошкільні навчальні заклади міста) внесені до Реєстру з урахуванням дати первинного звернення батьків (для збереження черговості).

Відповідно до Положення про електронну реєстрацію дітей для прийому в заклади дошкільної освіти смт. Баришівка заявником мають бути надані наступні відомості (в тому числі персональні дані, які надаються заявником з дотриманням вимог законодавства України):

Про дитину: Прізвище, ім’я, по батькові. Дата народження. заклад дошкіної освіти, який обрали батьки або особи, які їх замінюють. Бажаний рік для зарахування дитини до ЗДО. Адреса проживання. Серія, номер свідоцтва про народження, дата видачі свідоцтва. Інформація про наявність встановлених пільг. Вказати групу розвитку дитини Про батьків: Прізвище, ім’я, по батькові батьків або осіб, які їх замінюють. Адреса зареєстрованого місця постійного проживання. Контактні дані (телефон, електронна адреса).

Занесення відомостей у заявку здійснюється виключно державною мовою (як написано у відповідних документах: свідоцтві про народження, довідці про пільги тощо).

Заявник несе персональну відповідальність за достовірність відомостей, наданих в реєстраційній заявці.

Для підтвердження достовірності внесених відомостей заявник повинен упродовж 10 днів з дня подання електронної заяви звернутись до директора з оригіналами (копіями) документів (свідоцтво про народження; документ, що підтверджує пільги) або прикріпити до заяви сканкопії зазначених документів.

Заявка, заповнена форма якої не відповідає за змістом оригіналам документів, відхиляється реєстратором.

Заявник має можливість обрати лише один дошкільний навчальний заклад для реєстрації своєї дитини. Якщо заявлена дитина вже зареєстрована в Реєстрі – відмова у реєстрації надається заявнику автоматично.

Вилучення відомостей про дитину здійснюється:

Особисто заявником, за його власним бажанням, при цьому причиною відхилення заявки буде визначено «Відхилено автором заявки».

На підставі наказу про зарахування дитини до закладу дошкільної освіти.

У разі порушення термінів подачі заяви на зарахування до закладу дошкільної освіти та переліку документів.

У разі відсутності документів, які підтверджують пільги.

У разі фальсифікації персональних даних в заявці.

Для оформлення дитини в дитячий садок необхідно директору закладу подати такі документи:

У разі встановлення статусу заявки «Создана заявка #___________» заявник зобов’язаний упродовж 10 календарних днів подати директору закладу дошкільної освіти усі документи, які необхідні для зарахування дитини, передбачені п.6 Положення «Про дошкільний навчальний заклад», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.03.2003 №305 (зі змінами):

- заява батьків або особи, яка їх замінює;

- копії паспортів батьків (1,2,11 сторінки);

- медична довідка про стан здоров’я дитини з висновком лікаря, що дитина може відвідувати дошкільний навчальний заклад;

-свідоцтво про народження дитини та копія;

- для пільгових категорій копії документів які посвідчуть дану пільгу;

- заява про захист персональних даних.

Прийом дітей до комунальних закладів дошкільної освіти (груп) компенсуючого типу (санаторних та спеціальних) здійснюється відповідно до п. 6 Положення «Про дошкільний навчальний заклад» за наявності всіх обов'язкових документів та висновку психолого-медико-педагогічної консультації або медичний висновок лікувально-контрольної комісії територіального лікувально-профілактичного закладу за умови попереднього внесення дитини до Реєстру.

Ми чекаємо на вас та ваших малюків!!!

Кiлькiсть переглядiв: 741